Katusa

Jak na ranní zápach z úst?

Pitný režim přes den dodržuji, ústní hygienu včetně ústní vody také ale v noci mám často pocit žížně a ráno po probuzení v puse jak v polepšovně, nějaký osvědčený trik jak tomu předejít? Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Pročpak se nejprve nepodíváš na 2 tucty odkazů na totéž téma?
viz ve zdroji:

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=z%C3%A1pach%20%C3%B­Ast

Další odpovědi
Cerex

Myslím, že to jo normální koloběh a má to tak většina lidí, prostě když spíš, tak se ti ústa vysušují víc než přes den kdy je používáš a tím dochází k usazování a množení bakterii. Prostě to zkus přežit a hned po probuzeni udělat hygienu ústní dutiny. Nejsi v tom sama :)))

Toruk

Jestli je to jen subjektivní dojem, tak to neřeš. Jestli to vnímá i někdo další jako problém, tak bych to probral s dentistou.

alenad

Kromě dentálních důvodů – to má něco společného i s vnitřními orgány , mám na mysli žaludek , játra , ledviny a pod. Porad se s lékařem , určitě ti k tomu něco řekne .

bubukaa

Ráno i večer si vyčisti zuby, použí dentální nit a ústní vodu.

Ella

vyčistit si ráno zuby…