vivatis2-

Jak na první pohled poznám gaye?

Nejlepší odpověď
anonym

Nijak, jsou stejní jako my.
A už samotné položení této otázky prozrazuje podjatost.
Doplňuji:
Jinak čistě z logického hlediska, na pohled to poznáš jen u těch, o nichž je to mediálně známé a ty je při setkání prostě poznáš podle ksichtu, ale rozhodně ne podle orientace.

Další odpovědi
Drap

Nijak, musíš se zeptat

baghira

S jistotou? Nijak.
I když třeba takový vášnivý polibek dvou mužů může být určitá indicie :)

led

Podozrenie môžeš mať, ale na prvý pohľad to nepoznáš. Klasické „nežné“ rozprávanie nie je vždy ten správny príznak. Až budeš starší, pochopíš.

Ella

Nijak.
Znam gaye, kteri se chovaji afektovane jako „devcata“ a znam gaye, kteremu by clovek prisuzoval akorat tak nejakou blondatou snoubenku, protoze z toho jak mluvi a chova se nikdo nepozna nic, akorat ze nema problem s komunikaci :D