huxa

Jak na protrhlou blánu na subwooferu?

Jak jej co nejlevněji opravit?

Nejlepší odpověď
badisko

No to je tezke… zalezi jak je poskozeni rozsalhe …ale uplne postaci lepidlo treba kanagon …a jemu podobne …proste potri vetsi vrstnou blanu prez praslinu lepidlo jak bude schnout …tak ze zacne smrstovat a zatahne tu diru …pak nebude blana vydavat ten hnusnej chrcivej zvuk …
PS ; Predtim nez naneses lepidlo… by bylo moudre blanu odmastit nepriklad Tech benzinem nicmene toto reseni je ok …pokud nebudes blanu pretezovat …tim myslim ze ho nebudes poustet na plne pecky …:D …jinak jen specializovany servis ..