Jak na program seznam pošťák?

Jak nastavím u příchozí zprávy na www. seznam.cz v programu pošťák zvukové upozornění na příchozí poštu?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat, zda nenajdete radu v odkazu

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­137&q=po%C5%A1%C5%A5%C3%­A1k&sa=Vyhledat&oq=&aq=&­aqi=&aql=&gs_sm=&gs­_upl=

Další odpovědi
beer

Sice to tady skutečně bylo několikrát, ale vzhledem k tomu že je to jednoduché, tak:
Pravým myšítkem klik na Pošťáka(obálku)-otevřít Nastavení-klik vpravo nahoře na Pokročilé-zaškrtnout „Přehraj zvuk…“, případně použít Vyber zvuk.

kenyrts

při otevření nastavení programu je vpravo nahoře pokročilé nastavení,zde klikne na nastavení zvuku,buď si vyberete zvuk systémový-Windows-media,nebo si vyberte vlastní,třeba část nějaké oblíbené písně,upozorňuji,že soubor musí být ve formátu wav,mp3 to nepodporuje,dáte O.K.a můžete vyzkoušet......