Natty*

Jak na prodání her do game-centra? Prosím poraďte :)

V game-centrech (obchody s pc, ps hrami) jsem narazila na „novinku“. Prodávají tam bazarové hry. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Neprodali jste jim nějaké hry? Chtěla bych jen vědět za kolik.
Doplňuji:
ANO, HRY KUPUJÍ!!! NEODPOVÍDEJTE, PROSÍM, OTÁZKOU :)

Odpovědi
yeerum

ahoj je to něco kolem 250-až 400 kč podle titulu a stáří hry.

Funna

to ještě dneska, v době rychlého netu a warez stránek, někdo kupuje hry???
Doplňuji:
ok…klídek…jen mne to udivilo…

Sůwa

Pro >Funna< – třeba já hry raději kupuji, nebo si půjčím k nahrání, protože mám mobilní připojení k internetu a můžu měsíčně stáhnout jen 3 GB 🙂

Funna

ok…to jsi asi ale asi jedna z mála, co nemá „pevný“ net a přitom hraje hry…