Ali67

Jak na problémy se zvukem po instalaci Windows 8.1 ??

Ahoj poradí mi někdo co s problémy zvuku u Windows 8.1 ??? Na pc jsem měla Win 8 pak jsem jej přeinstalovala na 8.1 a od té doby mívám někdy problémy se zvukem, vetšinou když mám déle zapnutý počítač (třeba 2 hodiny) a pak najedu třeba na YouTube tak mi prostě nejde zvuk a musím počítač restartovat ://
Ovladače Dolby digital a Conexant HD Audio jsem již přeinstalovala…

Nebylo by lepší přeinstalovat na původní verzi Win 8?????

Odpovědi
anonym

V tomto případě (pokud pomůže jen restart OS – a pomůže okamžitě) bycvh problém hledal ve spouštěném SW – zřejmě některý z programů ´nabourá´ natažené ovladače. – zkus takový program ´odpozorovat´.
___
Návrat k W8 z W8.1 je poněkud ´problematický´ – osobní zkušenost dosud nemám, ale MS udává, že W8.1 nelze odinstalovat, je prý nutná znovuinstalace W8, takže musíš zazálohovat data (nemáš-li disk rozdělený na více partition).

Ali67

Děkuji za radu, možná budu za úplného neandrtálce ale jak zjistím, který program by to mohl zavinit??