VampireGwen

Jak na problémy s potkankou?

Dneska jsme si pořídili potkanku. Ale pokaždý, když si ji vezmu do ruky a hraju si s ní (byla už „předochočená“, takže už se tolik nebojí), po pěti minut se pokadí. Ale když je v kleci tak ne, jenom když je u mě. Taky se mi zdá, že mi dělá naschvály (sice je to kravina, ale připadá mi to tak), jako např.: zalezla do tiskárny, naťapkala na stůl černý otisky tlapek, zalezla si do domečku, taky ho začernila barvou z tiskárny, když jsem jí šla umejt, ohla se pro mejdlo a zase se narovnala, umyvadlo bylo celý černý. Když jsem ji umyla a nechala v umyvadle, abych si došla pro ručník, pokadila se. Když jsem ji utírala, pokadila se i do ručníku… A v kleci už nic…

Dá se nějak „přecvičit“ a odnaučit se to? Máte nějaký typy?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Přestaň ji otravovat!!! Dej ji čas, ať si zvykne na nové prostředí. Ach jo, to je zvíře ne tamagoči:-(

mojitek

je to ještě mládě nebo jde o dospělého jedince?