Avatar uživatele
balca

Jak na připojení flashky k TV?

Dobrý den,nedávno jsem si koupil flashku(32GB) Kingston,koupil jsem si ji hlavně kvůli tomu,abych si na ni mohl dávat filmy a přehrávat je v mojí FullHD televizi Panasonic.

Na flashku jsem si dal pár filmů(několik filmů v .avi a jeden film o kapacitě asi 10 GB v .mkv),připojil jsem ji k televizi–napsalo mi to „objevena nová flasha“–nebo něco v tomhle smyslu.
Jenže tady je ten zádrhel.
Nemůžu si z flashky přehrávat filmy a vůbec jakkoli s ní pracovat---napíše mi to,že flashka není podporována,přitom moje předchozí flashka(2GB) funguje–jde z ní pouštět filmy atd…Nevíte někdo co s tím?? Děkuji.
Doplňuji:
vyřešeno-problém byl ve formátování NTFS

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: balca

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? mosoj, anonym, Monča.R.E.T. před 4295 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Třeba televize nepřečte NTFS, ale jen starší FAT

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Zádrhel bude nejspíš ve formátu. Výrobci TV často používají své formáty, aby nebylo možné přehrávat nahrané pořady v PC. Je to kus od kusu, univerzální rada neexistuje. Když už máte jednu funkční, tak se podívejte přes Správu disků na její formát a podle ní naformátujte novou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Martin_S

já bych teda řekl, že ti TV nepodporuje 32GB flashku, zkus menší, třeba 16GB :) Netuším proč, ale většinou jsou na takových to zařízeních omezení kapacity úložného prostoru :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

balca: Výborně. Takto nějak bych si představoval komunikaci zde na stránkách.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Možna se to musi načist a nebo to musiš nějak nachystat na tu flashku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet