balca

Jak na připojení flashky k TV?

Dobrý den,nedávno jsem si koupil flashku(32GB) Kingston,koupil jsem si ji hlavně kvůli tomu,abych si na ni mohl dávat filmy a přehrávat je v mojí FullHD televizi Panasonic.

Na flashku jsem si dal pár filmů(několik filmů v .avi a jeden film o kapacitě asi 10 GB v .mkv),připojil jsem ji k televizi–napsalo mi to „objevena nová flasha“–nebo něco v tomhle smyslu.
Jenže tady je ten zádrhel.
Nemůžu si z flashky přehrávat filmy a vůbec jakkoli s ní pracovat---napíše mi to,že flashka není podporována,přitom moje předchozí flashka(2GB) funguje–jde z ní pouštět filmy atd…Nevíte někdo co s tím?? Děkuji.
Doplňuji:
vyřešeno-problém byl ve formátování NTFS

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Třeba televize nepřečte NTFS, ale jen starší FAT

Další odpovědi
Hlada

Zádrhel bude nejspíš ve formátu. Výrobci TV často používají své formáty, aby nebylo možné přehrávat nahrané pořady v PC. Je to kus od kusu, univerzální rada neexistuje. Když už máte jednu funkční, tak se podívejte přes Správu disků na její formát a podle ní naformátujte novou.

Martin_S

já bych teda řekl, že ti TV nepodporuje 32GB flashku, zkus menší, třeba 16GB :) Netuším proč, ale většinou jsou na takových to zařízeních omezení kapacity úložného prostoru :(

mosoj

balca: Výborně. Takto nějak bych si představoval komunikaci zde na stránkách.

Lukasy

Možna se to musi načist a nebo to musiš nějak nachystat na tu flashku.