DDarent

Jak na počítači napsat „#“ hashtag?

Hledal jsem na internetu, ale všude odkazují na alt+3, ale to mi nefunguje.

Nejlepší odpověď
gecco

Třeba „pravý Alt + x“…
Alt + 3 – určitě ne, to je řídící znak, ale funguje „Alt + 35“---
😉

Další odpovědi
arygnoc

[ctrl]+[alt]+[x]

;-Q

da ny

Jak napsat křížek (#)
Znak křížku (v angličtině symbol pro číslo) má zkratku Pravý Alt + X
http://www.pckla­vesnici.estran­ky.cz/clanky/kla­vesnice/psani-specialnich-a-fonetickych-znaku.html

honza19hk

# alt35

Dochy

Na m0 kl8vesnici je to SHIFT + 3 = „#“. Jen 4lov2k mus9 v2d2t, 6e nesm9 ps8t 4esky.
Mimochodem tento dotaz u6 tu byl – a pom2rn2 ned8vno.
Dále existuje více rozložení klávesnic a pokud nenapíšete co používáte, nikdo vám nemůže dát zaručeně správnou odpověď.

atoris

Na mojej klávesnici je to ľavý Alt + 35 : #