Lenča59

Jak na ploché břicho?

AHoj, je mi 13 a vážím 56 kilo!! Připadá mi to jako strašně moc ale doktorka říkala že je to akorát. Některé holky ze třídy jsou o trošku hubenější než já a váží tak 49. V obvodu pasu mám 75. Já nejsem nějak tlustá, jsem akorát ale ty kila mě štvou. CHápu že jsem mladá na hubnutí ale jak bych mohla zdravě (Bez nějakých prášků!) zhubnout na ploché bříško? (třeba určeným vážně fungujícím cvičením :D) Děkuju předem
Doplňuji:
.............­.............­.....Umím plavat :D

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nauč se plavat !

cho´d cca 3× do bazénu a plav minimálně půl hodiny, ale SVIŽNĚ a ne pani radová.

a ne prsa, ale kral, při něm vydáš víc energie

Umíš plavat ?

Další odpovědi
bubukaa

Tak skus třeba pilates, je to super (chodím) jen si musíš zvyknout na tempo. nebo zumba …nějaké nanáročné cvičení. Jez 5× denně malé porce a všeho trochu nic nevynechávej (myslím z jídla ne z pochutin), ovoce a zeleninu.

huxa

to si neměla michalovi říkat :)

vážně je na toto nejlepší plavání, jestli nemůžeš, tak choď běhat či jezdi na kole, tím nic nepokazíš, hlavně nedrž žádné diety…

btw pošli mi fotku, poté budu ti moci lépe pomoci :)

venkovan

Buď pravidelně cvič a nebo mezi kalhotky a podprsenku si zastrč kus plechu.

terry

SPRÁVNĚ provedeným posilování břišních svalů.
Např. jako tady.

http://www.hej­bejse.tv/vide­o/klip/duben-5