Brunette56

Jak na osypaný obličej ?

Dnes ráno jsem se probudila a po celém obličeji jsem měla takovou krupičku.. není to zarudlé ani to nesvědí, ale jde to celkem vidět. Nevím z čeho to může být.. může to být z toho, že jsem hodně nachlazená? Navíc jsem před třemi dny začala používat nový make-up od miss sporty, ale to by se projevilo dřív, ne ? Poradí mi prosím někdo, jak se toho co nejrychleji zbavím ?

Odpovědi
anonym

Může to být reakce na make-up, může jít o potničky – případně kombinaci obého s kdoví čím…
😉

  1. vynech makeup a pořádně si obličej umyj obyčejným mýdlem, případně vodou s heřmánkem
  2. pokud vyrážka do zítřka nezminí, běž k doktorovi