GTA Andreas

Jak na obtěžování na Youtube s Google plus?

Na Youtube obtěžují s Google plus. Nejde reagovat na komenty přes nějaká okna g+, vypadá to agresivně. Pomůže Vytvořit nový účet Google (Účty Google lze vytvořit pomocí libovolné e-mailové adresy) aby přestali se skripty znemožňující normálně používat polovičaté funkce?

Nejlepší odpověď
Bedy

No jo bohuzel je to tak a s tim mnoho neudelate. Tak mate dve moznosti – bud si zalozit Google + anebo se zdrzet komentaru… :(

Jinak na blokovani reklam doporucim AdBlock – adblock.dajbych.net Funguje na vsechny prohlizece.Internet Explorer 9 a vyssi ma blokovac reklam vestaveny, staci doinstalovat filtry.