vita35

jak na nočni enrgii??

Zdravím,mam barak kde není zavedená noční energie,poradi mi někdo jak na to a co to stojí???Moc dík

Nejlepší odpověď
Sůwa

Najdi si u svého dodavatele elektřiny tarifní tabulku, podle které si spočítáš, jestli se ti změna sazby vyplatí. Dá se to najít i na jejich webových stránkách. Nejedná se o „noční proud“, ale o HDO – dálkové spínání hodin a jsou různé možnosti (8, 16, 20 hodin nízký tarif – rozděleně) podle odběru spotřebičů. Dodavatel zajistí výměnu elektroměru. Vyplatí se to při větším odběru, protože se sice sníží sazba za kWh, ale zvýší se měsíční poplatek za jistič a odběrní místo.

Další odpovědi
Drap

Musíte požádat změnu na sídle příslušného správce místní rozvodné sítě. Změní se vám paušál na elektroměr.