vivatisCZ

Jak na nízev videa na YouTube?

Zdravím, mám osobní problém, nevím jak udělat název na videa na YouTube. Potřebuji, aby v názvu byl hlavní název toho videa, epizoda a podnázev. Původně jsem to zkoušel nějak takhle (jen příklad) Ordinace (6.díl / Nemocný pán)
ale to se mi nelíbí. Nenapadá vás nějaké uspodářání? Děkuji.
Doplňuji:
Název jsem schopen vymyslet, problém je v tom, že je desítky jestli ne stovky kombinací jak ho napsat. S použitím závorek jako (2.díl) nebo udělat S1E12 nebo #3 a to ještě není zdaleka všechno a jsou to teprve čísla. Prostě hrozně moc a já se nedokáži rozhodnout jaký systém zvolit. :(

Nejlepší odpověď
Nespi

Ideálně nenahrávej na YT videa pokud nejsi schopný ani samostatně vymyslet název.

Další odpovědi
Anduška

Většinou se to píše takto: Ordinace 01×12 Pohřeb -jako první serie, dvanáctý díl a název dílu. Nebo poté: Ordinace s01e12 Pohřeb -malé s jako serie a malé e jako epizoda. Pokud tam nepíšeš řadu, zkus použít např. tuto čáru na oddělení: |

marci1

Ordinace (6) – Nemocný pán.