fortin

Jak na neustálé obtěžování IExplorerem?

Při spuštění internet. prohlížeče Explorer 8 na mě vybafne Uvítací obrazovka s nabídkou klikání. Už několikrát jsem ji odklikal ale za pár dní znovu obtěžuje. Co s tím?
Doplňuji:
Tento prohlížeč není favoritem, je neštěstím. Zkopír.odkaz:

http://obrazky-foto.nahraj.cz/technic­ke-obrazky/36001-internet-explorer-vas-obtezujejpg

Nejlepší odpověď
kenyrts

já bych nejdříve otevřel IE8 záložku nástroje a dal „blokování automaticky otvíraných oken“,určitě by to mělo pomoci,
pokud ne tak záložka „možnosti internetu“-zabezpečení-zvýšit podle vlastního uvážení,toť vše.
IE nemůže být favoritem,když ho někdo neumí pořádně nastavit,je to jako se vším,že?

Další odpovědi
Jakub

Stáhni si aplikaci Firefox a IE zakaž, jako výchozí prohlížeč.

Chico

Tato tabulka se oběvuje pouze při prvím zpuštění a další dokud ji neodlikáte. Když dáte odložit dotaz na později tak se příště zobrazí takže nejjednodussi je ji proste odklikat. A je to z důvodu nastavení ie8 neni to nic s vyskakující­mi okny.