Maruškamar

Jak na nemoviosti v dražbě?

Ahojky, koukala jsem se na netu na nejaky nemovisti v dražbě,m v dnesni dobe mi domy prijdou moc predrazene a tak by se dalo timto zpusobem usetrit.:) Mate s timto nekdo nejake zkusenosti? :)

Nejlepší odpověď
gecco

  1. musíš si uvědomit, co kupuješ – jaká práva a povinnosti sebou koupě nese
  2. lze takto získat nemovistost (nejen) za zajímavou cenu, ale taky takto lze získat dlouhodobé problémy

😉

Další odpovědi
Pepa25

V dražbě se nemovitosti prodávají „jak stojí a leží“ – na jednu stranu může být výhoda, že tam nikdo nic nekašíruje, na druhou tam mohou být mraky právních a technických problémů … Pokud je něco fakt dobrá nabídka, tak to přiláká zájemce a cena jde nahoru.

Maruškamar

No jasný no, ale kdyz si najdu dobrou dražbu, kde je tohle vsechno podhcyceno a nedojde k nejakemu omylu a podvodu? tak by to melo byt v pohode ne.:) Nasla jsem nejake domy co jsou jako uz ve vlastnictvi statu a ted jdou do dražby.:)