ki-qi

Jak na převýchovu 2,5 roku stareho jorksira?

Dobry vecer . Mam 2,5 roku stareho jorksira dnes sem si uvedomila jak sem ho spatne vychovala … pokosal meho bratra . Dela louzicky kde se mu zachce , kkdyz si hrajeme a ja mu hracku seberu tak steka . Steka na zvonek nebo kdyz jde nekdo po schodech . Chapu ze je to moje chyba. Prosim o radu jak prevychovat .
P.S. nedelejte si o me predsudky a urazky si nechcte pro sebe chapu ze za to muzu ja … predem dekuji za odpoved…

Nejlepší odpověď
zzzzz

No je fajn, že si přiznáš chybu, ale je už dost starý na neodbornou převýchovu:-((( Zkus být důsledná a pokud to nepomůže a bude to považovat jen za hru, tak se poraď s odborníkem.

Další odpovědi
Agneta

Tak jestli jsi malá holka, tak psa nevychováš, k tomu musíš mít už určitý věk, abys to zvládla, není to jen tak:D

kubik!

Chce to důslednost… A ne, že když na Vás smutně koukne, tak couvnout a div se mu ještě neomluvit… A dle mého na věku nezáleží, teda i malá holka zvládne vychovat psa, pokud chce a má na to dostatek času…

repetelka

Tohle není odborná kynologická poradna! Kdysi se tady vyskytovali odborníci z této oblasti, ale momentálně na tuto poradnu už nechodí. Zkus to tady:
 http://www.ifau­na.cz/psi/nemod­forum/r/