lalalopsy

jak na neho pomoste mi kluci plsky

Nevi jestli pome jede. Dela mi naschvali vymysli mi lagracni presdivky a furt se na me kouka v hodine co si o tom mam myslet????????
Doplňuji:
Ale ne naschvali ale dela neco co nikdy nedelal. Kouka na me krasnym pohledem. Predem diky za odpovedi

Nejlepší odpověď
www

Jede po tobě na 100% kvůli vzhledu. Pokud ale zná tvoji češtinu, dělá si z tebe asi jen legraci. 😉

Další odpovědi
huxa

že si myslí, jak jsi blbá a čeká, až zase uděláš nějakou blbost, viz tvá otázka

tomy smyk

odpovím ti takhle co se skádlíva to se rádo míva.
myslim si ze na sebe chce upozornit takze mozna ceka neco vic