Labyr

Jak na nefunkční dotykáč?

Ahoj, mám čínský telefon (Smart Phone 4" , Android 4.2 ) a můj bratr snížil jas na nejnižší stupeň a na obrazovce není vůbec nic vidět. Restartování nejde ani přes PC, protože to nemohu potvrdit. Nevíte, co s tím? Děkuji

Nejlepší odpověď
Hamon

Občas jsme se bavili tím, že jsme druhým nastavili třeba činštinu. Je potřeba vzít návod/stejný telefon a podle něj mačkat klávesy, až se dostaneš na požadovanou funkci.

Další odpovědi
♥♥♥

Napadla mě taková jednoduchá věc.. snad tedy pomůže.. Celý mobil bych rozložila, prostě vyndala baterii apod.. všechno to vyčistila, a zapnout to.. třeba to půjde.