Respire

Jak na naraženou kyčel ?

Dneska sme měli fotbalový trénink. Jsem golman a při jednom skoku sem dopadl na kyčel a teď mě při každým kroku dost bolí, nemůžu kloudně běhat ani moc dobře skákat. Zítra je trénink a v sobotu zápas, na který chci být 100% připraven. Poradíte mi prosím, jak se z toho dostat ? Děkuju moc

Odpovědi
anonym

Nijak – naraženinu tak rychle nevykurýruješ…
Jediné, co můžeš (po domluvě a ve spolupráci se sportovním lékařem), je lokální znecitlivění – obstřiky.

huxa

Tak, buď se z toho vyspíš, nebo se to o moc nezlepší a poté by bylo dobré zajít na rentgen. Kór za pár let by tě taková kyčel mohla stát celý život o berličce bez sportů.
Také už určitě nikde neseženeš žádnou mast nebo něco podobného. Jinak bych doporučil kostivalovou mast/tinkturu.