Spiritus

Jak na náplň?spěchá…

Ztratila sem recept na nápň do perníku z mouky..bylo to něco jako krupičná kaše…pomůže mi někdo?
Doplňuji:
je to regulérní poleva a žádnej efekt ani ozdoba…a byla moc dobrá

Nejlepší odpověď
verka

Může se tam dát krupicová kaše, ale to se tzv.nastavuje, tedy přidává do náplně, většinou máslové.
Do perníku je dobrá rybízová marmoška.

Další odpovědi
elektrikář

Do perníku jde udělat náplň z kokosu.Oříšků, kandovaného ovoce. marmelády, čokolády krupicovou kaši snad jen na na barevný efekt.
Náplň a poleva jsou dvě různé věci.Jak máme vědět na co se ptáš? zkus teda tohle moučnou kaši jako základ žloudek.Uvařený z lžící mléka ve vodní lázni cukr máslo kokos a trochu rumu. citronovou šťávu a kůru.