happy

jak na myši na zahradě?

jak se zbavit myší na zahradě,když nechci pořizovat kočku?

Nejlepší odpověď
anetadela1

My když jsme neměli ještě kočku, tak jsme kladli pastičky a sypali jedy. Do pastiček se pár myší pochytalo, ale stejně jsme se jich nezbavili. Pak k nám přišlo kotě, který jsme si nechali a dneska, kdy mu je rok, nám min. obden uloví rejska či myšku. V létě dokonce i 2× krtka.
Loví v noci, takže přes den o něm vůbec nevíme, protože spí. Kočka myslím není náročná, tak to zkuste.

Další odpovědi
satan

Poridit si kocoura.

elektrikář

Jsou otrávené růžové granule granule.Dávám je do kůlny ale stejně se mi do domu nějaká dostane tak v chodbě v botníku pro ně mám přichystané pohoštění. Žádnou mrtvou jsem tu nenašel ale granule ubývají. Ne že bych jim nějaký drobek nepřál.Ale jak si stavěli hnízdo rozkousali mi cíp od povlečení když přez zimu na chatě nikdo nebyl.