Jak na myš?

prosim pomoc muj klid skoncil,muj genialni syn donesl domu mys,a ta mu utekla,jak ji mam chytit, zkousela jsem syr,nepomohlo,i kdyz toto zvire se mi hnusi odmitam ji zabit pastickou,muze mi zlikvidovat nabytek?
Doplňuji:
to sni mam bydlet?!a pockat az si zvykne?v tom pripade kdo me vezme do podnajmu nez se ta mys odeme odstehuje?

Nejlepší odpověď
rynek878

To je to psaní bez diakritiky,než jsem otevřel vaší otázku,tak jsem měl za to,že chcete asi jet na MYS Dobré naděje,nebo na nějaký jiný,ale to jsem se tedy spletl !!!!!!!!!!

Další odpovědi
oskar

V prodeji je pastička kde myš vleze a je odchycena živá a v pohodě.

PostApMan

Jde o druh (potkan, bíla myška apod.). Na potkana platí pamlsek,ale ne když je u Vás první den. U potkana musíte počkat než si zvykne na nové prostředí a teoreticky přijde sám (např pro jídlo), nebo se dá chytit přes den, když spí, když najdete kde spí. u bílí myšky apod. je to složitý, na to je nejlepší vyděsít a odehnat kočkou nebo psem. Záleží na druhu zvířete, upřesněte a já Vám lépe poradím.
Doplňuji:
Asi jsem Vás špatně pochopil, myslel jsem že když Váš syn tu myš přinesl, tak si jí budete chtít ponechat. Pokud ne , doporučuji jed na krysy (ale nesmíte nikde po zemi nechat nic jiného k jídlu. Nebo můžete použít jiné zvíře(výše zmiňovaného psa, kočku) aby tu myš chytl ,nebo odehnal. Také můžete zavolat deratizátora, nebo i veterináře. Nevím jaké máte uzpůsobení domu/bytu, ale ta myš musí někde spát, někde brát jídlo a někde pít vodu . Pokud budete tyto místa pozorovat budete mít dobrou šanci na to myš bezbolestně chytit. Třeba pomocí koše na prádlo nebo krabice.Takže si to shrňme, můžete jí otrávit jedem na krysy (dříve nebo později bude muset jíst, nebo pít vodu do které můžete jed rozpustit), nebo sehnat psa, kočku a za pár minut s tou myší dotyčné zvíře poradí, nebo v nejhorším zavolat deratizátora, nebo veterináře.

elektrikář

Jsou domečkové pati Nalíčí se do vnitř návnada Nejlepší jsou rozlouskané vlašské ořechy pokud je to plch nebo rejsek toho sýr nezajímá.Pak můžete živou myšku pustit třeba tam odkud jí malý přinesl.