Jak na musky z ovoce ? Nemam rada studene ovoce , kupuji si nyni denne balicek jahod a nechavam v kuchyni a do hodiny

litaji . ( svine … tedy , pardon – musky ) 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Rady najdete na stránkách

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­54&q=octomilky&sa=Vyh­ledat#640

Další odpovědi
beer

No jó, octomilky, to jsou prevíti)) Tak se ty mušky jmenují a cosi nejdeš tu:

http://www.du­mazahrada.cz/by­dleni/tipy-triky/octomilka-nevitany-letni-host-ktereho-se-chceme-zbavit-20327.aspx

Katusa

Co zkusit dát někam do blízkého okolí misky s ovocem takový ty žlutý lepavý trojúhelníčky (dají se koupit v květinkách nebo drogeriích), mušky přilákají a ty se na ně přilepí a už neodletí. Uznávám ale, že to není příliš estetické

elektrikář

Pozor larvy octomilek můžeš mít doma v hlíně z kytičkami. jak cítí že ti doma něco kvasí prolezou i přez zavřená okna.můžeš ti vyskoušet nech v mističce trochu zvětralého piva nebo v plastové lahvi, s dírkou u prostě spolehlivě do ní nalezou. TAKTO LOVÍM NA ZAHRADĚ VOSY LÁHEV OD LIMONÁDY ROZDRCENÉ PADANÉ JABKO A TROCHU PIVA ZA PÁR DNÍ JE SKORO PLNÁ Much a vos.