dagry

Jak na mufiny v silikonových formičkách?

Když pečete mufiny v silikonových formičkách, pečete je na plechu nebo přímo na mřížce v troubě? Máti je dnes pekla přímo na té mřížce, což mě teda docela šoklo. Silikonové formičky si vydržely, ale já bych je asi dala na plech. Ale prý se zase dýl pečou. Takže jak na to, aby byly rovnoměrně upečené? Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

určitě se pečou na pekáči dýl , ale já bych je dala taky jen na mřížku. Mám hodně silikonových forem a vždy dávám jen na mřížku

Další odpovědi
hanny 2

Klidně je pečte jen v těch silik.formičkách,si­lik.bábovku byste taky nedávala na plech.

terry

Plech určitě trochu brání přístupu tepla a silikon vydrží vysopkou teplotu a je k pečení v troubě určený.