mojitek

jak na modřinu po jehle?

Ahoj,jak se co nejrychlejc zbavit modřiny na ruce po jehle od šílený zdravotní sestry?

doplnění: děkuju všem zúčastněným. Právě jsem doma objevil zrovna tu mast Heparoid.Sice exp je 2013,ale co,nanesl jsem ,tak uvidím 😉

Nejlepší odpověď
Agneta

Asi to možná tak rychle nepůjde, ale proč vlastně? Snad bude důležitější, že se tím odběrem krve něco zjistí, řekla bych, že teď už je pozdě, na to se musí hledět při odběru…tak to v životě je, že můžeš narazit na nemožnou sestru, ale pokud je to jen modřina…:DDD
Tak ti přeji rychlé uzdravení:D

Další odpovědi
gecco

Pokud nemáš poruchu srážlivosti krve, pořiď si něco, jako Yellon gel ( http://leky.vi­talion.cz/yellon-gel/ ) – ´rozpouští´ hematom a zlepšuje prokrvení tkáně (modřina se rychleji vstřebá).
😉

JájsemRaibek

Mast Heparoid, ta je na modřiny.

zzzlatokopka

Heparoid je dobrý, pro příště ihned po vpichu dej ruku nahoru nad hlavu, a drž ji tak dokud to nepřestane téct.

Taky jsem jednou takovou sestru potkala, po třetím pokusu o vpich jsm ji nadala krev si odebrala sama:-)

da ny

Mně pomáhá Traumaplant, na modřiny i na zánět po akci „šílený zdravotní sestry“ 🙂
Na doporučení známé z lékárny ;)
http://www.doc­simon.cz/zbozi/trau­maplant-mast-50g

mojitek

to nebyl odběr krve,Agneto,ale infuze. V každým případě sestra okolo 60 ti let by už měla umět zavést jehlu aby dotyčný v létě nemusel nosit dlouhý rukáv. S krátkým rukávem /trikem vypadám jak kdybych šel zrovna z Drop inu :D

Agneta

chápu…jsme na tom stejně – pokud jsi četl můj nedávný zážitek s automatem…:DD