icurusL

Jak na mega.co.nz udělám soubor ke stažení, ale aby byl zaheslovaný?

Chci na tu stránku dát jeden soubor, ale nechci, aby si ho každý stahoval, jenom tomu komu dám to heslo. Jednou na té stránce jsem si vyhledal soubor, ale u něho jsem musel zadat nějaký decryption nebo encryption klíč. Nevím jak to mám udělat.

Nejlepší odpověď
badisko

Neudelas pokud nemas profil …a nenahravas to z profilu …pokud si zakladas profil ..tak si vytvoris svuj vlastni klic pri registraci takovou pitomou hrou a klikanim mysi …:D ale je to funkcni ..no a kdyz pak nahravas z prez prohlizec …tak se ti to automaticky sifruje jeste pred vstupem na web …a ani spravce serveru nevi co v tom souboru je …muze to otevrit zase jen tvuj klic ktery se ti aktivuje pri prihlaseni …nebo pri odeslani odkazu nekomu kdo pozadovany soubor stahuje …
Hele pokud chces normalne to zazipuj ..timto ..>>> 7zip >> http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/komprese/7zip/?g[hledano]=7zip&g[o­z]=9.22 a kdyz to budes zipovat navol si tam heslo ..pak to dej klido na jakoukoliv zaloznu …a tomu znamenu posli heslo ikdyby to nekdo stahnul.. tak bez hesla to nepouzije pokud to neni nejakej Ajtak a ten ty to dostal i z tveho PC tak proc by se namahal …:D
Doplňuji:
profil = ucet

Další odpovědi
setapouch

Zasifruj soubor jeste pred uploadem. Snad kazdy komprimacni program umi udelat zaheslovany/si­frovany archiv. A ten potom nabidni ke sdileni. Pokud pouzijes dostatecne dlouhe a nahodne heslo, tak neni co resit, at si to klidne stahne kdo chce.

Jeden z nejlepsich komprimacnich programu: http://www.7-zip.org/downlo­ad.html

https://www.go­ogle.cz/#q=ge­nerator+hesel+on­line