zdenda68

Jak na maďaršťinu?

Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, jak popřípadě kde se nejlépe naučit maďarsky, jako třeba zájmena , Já ty on ona ono my vy oni ony ona nebo sloveso být a tak dále… prostě učebnice maďarštiny…

Odpovědi
arygnoc

zkuste třeba odkaz.

Zdroj: www.google.cz/se­arch?q=u%C4%8D­ebnice+madarci­ny&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a#q=u%C4%8Deb­nice+madarciny&hl=cs&cli­ent=firefox-a&hs=fm2&rls=­org.mozilla:cs:of­ficial&prmd=im­vns&ei=ePCnTprMLYT­BhAeD0vygDg&star­t=10&sa=N&bav=on­.2,or.r_gc.r_pw­.r_cp.,cf.osb&fp=5267556­7353733bf&biw=1280&bih=6­70