huxa

Jak na lžičku skořice?

Určitě jste viděli alespoň jedno video, kde se lidí snaží sníst skořici, chová se jako jemně přesítá půda-při dotyku s vodou vytvoří „kuličku“ a dále na sebe vodu nechce vázat, lze tomuto nějak zabránit?

Nejlepší odpověď
zjentek

no já bych ji snědl s medem. Není tam ten problém a je to skvělá medicína
Doplňuji:
taky když budeš jíst lžičku skořice jen tak, je dobré se na to soustředit, jelikož se můžeš klidně i udusit, když vdechneš .)

Další odpovědi
anonym

Huxo, co se vykašlat na mletou skořici a žvýkat celou. Prostě si kousek odlomit a pokud nechceš používat nějakou směs se skořicí, tak stačí skořici rozžvýkat a svůj prospěch to také přinese.
Jinak jsem měla pár receptů, kde se skořice (mletá) míchala s medem a citronem.