Válek Petr

Jak na LPG vaření?

Má někdo zkušenosti s LPG vařením? Nemyslím přímo s bombou, která se po čase vymění, ale zaslechl jsem o člověku, který jezdí na čerpací stanici kupovat LPG, klasicky jako do auta, a pak to připojí k domu. Je to možné? Výhoda prý je v tom, že na ČS to kupuje na litry, kdežto v bombách se to kupuje na kg. Jak to cenově výhodnější? Děkuji za všechny názory.

Odpovědi
mosoj

Spotřeba plynu na vaření mně dělá 5–6 m3 zemního plynu. To jest cca 90 Kč na plynu. U propan butanu to bylo cca 5 m3 ( měl jsem dříve centrální rozvod propan butanu, platil jsem objemově za kubíky).

Jenom bych chtěl vidět jak by se tvářili hasiči a pojišťovna kdyby se něco přihodilo.