KdoSiOdJinud

Jak na lide.cz zakázat „moje seznámení“?

Poslední dobou si mě přidávají k „seznámení“ holčiny každý den, nejsem takovej fešák a jejich registrace na lidé stará 2dny mě taky nepřesvědčuje, takže se jedná o spam pro sexlide.cz

Příklad takového profilu: http://profil­.lide.cz/sinma­rikdeb/profil/

Otázka zní, jak zakázat aby nešlo odeslat žádost o seznámení? Vím, že to šlo, ale za boha to nemohu najít 😁
Doplňuji:
česílko: paráda, díky

Nejlepší odpověď
anonym

Nabídka „Moje seznámení“ se vypnout nedá, je možné ale zakázat tuto možnost ostatním uživatelům na Vašem profilu. Toto lze po přihlášení učinit na v sekci „Nastevení“ → „Údaje na profil“ → „Moje seznámení:“ (zapnuto/vypnuto).
Doplňuji:
není zač

Další odpovědi
Lukasy

Lepši když ti daji jen seznameni než aby ti spamovali vzkazy, takhle mi to aspon nevidi protože po par dnech stejně jim ten profil smaže někdo.