Králičí Žena

Jak na levné Mp3– skrývá se za nimi šuntík?

Je levná empétrojka záležitostí obírání a drahého poštovného?
Jsou ty drahé obírání o peníze? Kde ji sehnat kvalitně? Výborní odpovídači Vám poradí, jak na ně!

Odpovědi
quentos

JJ, to si koupím!

empétrojky, tedy písně ve formátu mp3, můžete mít i zadarmo, stačí dobře googlit nebo konvertovat jejich formát.
Vy ale zřejmě máte na mysli mp3 přehrávač.
Jak kde, jak od koho. Nelze generalizovat. Třeba na eBay se dá sehnat levně a kvalitně i s nepřemrštěným poštovným. Stačí umět hledat a umět si vybrat…

Zdroj: www.ebay.co.uk

annapav

To jsou jenom šunty!

Záleží jakou MP3 si vybíráte. Jde o kvalitu komponentů v nich. Pokud si koupíte nějakou plastovou krabičku, která sotva váží pár gramů, je pravděpodobné, že vnitřek bude velice nekvalitní. Druhým extrémem jsou hudební přehrávače za desítky tisíc, které dokáží přehrávat hudbu v nekomprimovaném formátu (zde nemluvím o iPodech). Ve vyšších cenových hladinách se pohybují tyto Sony Hi-Res přehrávače http://www.oka­y.cz/sony-hi-res-walkman-nwz-a15-cerna-nwza15b-cew/ . Záleží, kolik do toho chce člověk investovat a co od toho očekává. Dalším nezanedbatelným kriteriem jsou sluchátka, která pokud nejsou kvalitní, nedokážou přehrát ani sebelepší zvuk.