Pokročilý

Jak na lesklé a husté vlasy?

Mám tmavě hnědé vlasy dlouhé až 48 cm. Nevypadají moc husté a vůbec se nelesknou. I když používám kvalitní balzám, tak to není nic moc. připadá mi že je mám takové...rozcuchané i když se třikrát za sebou učešu. Mohly by jste mi doporučit nějaký fakt kvalitní šampón pro husté, lesklé a zdravé vlasy?? Prosím , jen ne z reklamy, ale myslím že všichni ví že ty krásné vlasy co mají ženy v reklamách jsou upravené, není to šamponama. Děkuju předem ;)

Takhle lesklé si je představuju, ale chci hustější a nechci aby mi vlasy odstávaly :/ http://www.google.cz/…

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Zlatý

V reklamách bývají vlasy hlavně zahuštěné - přidávají se prameny. Jestli máš opravdu jemné vlasy, mohly by ti pomoci clip vlasy. Nasadí se opravdu rychle, jsou přírodní a vypadají skvěle.
Pak také pomáhají přípravky s ceramidy, nebo s látkami, které obalí vlas a ten viditelně "ztloustne". Výborný je i brazilský keratin - to je kúra, která zaceluje, posiluje a zpevňuje vlasy (najdi si na Googlu je tam toho o tom hodně:-)
Pro lesk ti doporučuji přípravky ve spreji bez tužícího efektu - jsou to přímo lesky na vlasy (shine spray). Nakupuj pouze v kadeřnictvích, "masovkou" z drogerie přílišného efektu nedosáhneš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.