Mucillinka

Jak na krepaté vlasy?

Vždy, když si umeju vlasy a vyfenuju, upravím, mám je u hlavy krepaté, i když je vyžehlím..Dopo­ručíte mi nějaký šampon, masku, kondicioner, cokoliv..Děkuji

Odpovědi
Danča84

Kadeřnice mi poradila že může pomoct obyčejná voda s trochou octa. Tím poleješ vlasy po umytí, oni se zacelí a budou lesklejší. Ještě jsem to teda nezkoušela (byla jsem u ní dneska), ale za zkoušku nic nedáš, jsou to věci co má každý doma.

WeeBear

To znám moc dobře, ,díky' krepatosti svých vlasů, které vydrží po vyžehlení opravdu rovné sotva hodinu už radši nežehlím, neničím si je. Nedávno jsem měla pár korun navíc, tak jsem si koupila vlasovou masku od L'oreál, pro lámavé vlasy, používám ji asi měsíc co 2–3 umytí a vlasy se uhlazují do hezkých, lesklých vlnek. Ovšem, pokud chceš nadále žehlit, tak bych ti doporučila obyčejný šampon s vyrovnávacím účinkem, vlasy částečně uhladí a pak dožehlit.