Andina

Jak na komáří larvy v bazénu?

poradíte někdo? Než jsme stihli koupit plachtu na zakrytí bazénu, tak do něj napršelo a dnes koukám a úplně moc larev komárů. Voda byla vysavovaná savem na bazény. Dá se jich nějak zbavit? Nechce se nám celý bazén vypouštět a znovu napouštět.

Odpovědi
panenka

Našla jsem vám diskuzi jak se zbavit larev tak se podívejte do odkazu.

Zdroj: http://www.zah­rada.cz/forum/skud­ci/

Bumbes

Do bazénu používám vločkovač a chlor, do jezírka koupím pár rybek a komáři mají smůlu.
Jedy z rodiny síranů bych určitě do bazénu nedoporučoval.

Zdroj: bydleni.idnes­.cz/bazen-potrebuje-pravidelnou-peci-po-celou-sezonu-f7p-/stavba.asp?c=A080627_­122211_rodinne_do­my_web

elektrikář

Zelená nebo modrá skalice Ale dávkování neznám