petka

Jak na kočky?

Máme zahrádku s mulčovací kúrou a chodí nám tam na záchod cizí kočky. Pak to hrozně smrdí a nevíme, co s tím dělat. Zkoušeli jsme pepř, ale ten je rozhodně neodradí. Máte jiný zaručený tip?

Nejlepší odpověď
kropitko

jedině zastřelit(omlouvám se,ale to je vážně asi jediná rada,jak se jich úplně zbavit).Požádejte sousedy,pořiďte si psa,půjčte si psa,štěkejte sama. Těžká rada…

Další odpovědi
Džanička

Fakt dementní odpověď,kočku zastřelit..Pořiďte si plašič na kočky.Dejte ho na zahrádku,můžete nastavit i metry do jaké dálky chcete aby plašič fungoval.Mám ho taky,je to výborná věc.Kvalitní oplocení vám kočka přeskočí,a pokud si pořídíte psa,tak vám kočky vyžene,ale nemáte 100% jistotu že vám tam pes nebude chodit kadit místo těch koček.

elektrikář

Jako jsou elektronické odpuzovače na krtky vyrábi se podobné zařízení proti kočkám a psům vydává to utratvuk kerý je jim napříjemný.

BENYTA

Poradím něco,jako milovník kočiček,co nic nestojí a funguje.Kamarádka má velké množství psů a stejně pořád nadává,na to samé,co vy.
Kočky milují pěkně nakypřenou půdu,což mulčovací kůra splnuje,dýchá.Tam je to nejlepší,jejich pach se jen tak neudusí.
Trocha lidských vlasů z kadeřnictví „z lopatky“ zavázat do použité punčochy,a navíc ta místa zakápnout kozlíkem lékařským/to je puch i pro lidi/.Živý tvor s fungujícím nosem už by vás neměl navštívit…

ReHu

Možná byste mohli vyzkoušet přípravky na odpuzování. Viděla jsem je v nabídce chovatelských potřeb na netu.

anonym

Dobre oploceni a pejska.

nukušinka

Poridte si pejska.

Chandler

Pořiďte si pejsky trhače ..třeba pitbully :D