HUBICKA

Jak na kluky?

líbí se mi jeden kluk, ale nevim jak na něj

Nejlepší odpověď
kropitko

Je jedno jakou fintu na něj vymyslíš,pokud se mu líbíš,tak si tě už určitě všimnul. Možná by nebylo na škodu,celé narafičit tak,aby si myslel,že on balí tebe.

Další odpovědi
quentos

již jsem na podobnou otázku odpovídal, vkládám odkaz na svou odpověď

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/jak-zapusobit-na-kluka

Greneia

Hlavně zjisti, jestli on sám nemá nějakou holku a zkus použít oči… aby jsi si na sebe upoutala jeho pozornost, když kolem Tebe třeba projde, tak je důležitý oční kontakt, ale aby to nebylo zase mnoho nápadné.
Další možnost, co bych využila, pokud spolu chodíte do třídy a nebo stav ideál, kdyby byl z vyššího ročníku, požádej ho o radu ohledně nějaké látky, nějakého učiva, třeba kdyby Ti to mohl vysvětlit, vyhledej situace, kdy s ním budeš moci být sama.
Pro mne je docela už složité radit, přeci jen jsem nikdy moc po klukách nešla :))) mojí zbraní byly vždy oči a když jsem chtěla někoho získat, tak se mi to vždy povedlo. Takže možná by bylo dobré zapřemýšlet, co je na Tobě kladného, hezkého, přitažlivého a naučila se to využívat.
A poslední tip … existuje mnoho dívčích časopisů, kde jsou jistě skvělé návody. 🙂

Přeji hodně štěstí! :)

člověk

pokud už spolu nekamarádíte
tak je krásná platonická náklonost,neublíží a mnohdy je příjemnější