kapka

jak na klávesnici na nb zrušit, aby psala znaky, které jsou na tlačítku v pravém horním rohu, ty v hranaté závorce?

Nastavena je česká klávesnice, ale na něco musel někdo omylem kliknout, že se to takhle přeplo a nevím, jak to vrátit, aby to psalo běžným způsobem. Např. u písmene K je v závorce dvojka, takže to píše dvojku atd., Teď píšu z jiné klávesnice připojené k nb.
Doplňuji:
Díky Dochy, jak snadné, bylo to to fn+f11[NumLk]

Nejlepší odpověď
Dochy

Záleží co je o za ntb. Očekával bych Fn+NumLck nebo něco podobného. Pravděpodobně se také rozsvítila informační LEDka nebo symbol na stavovém displeji.