Jak na kašel?

Zítra jede dcera pro andulku. Jede někam do Mladé Boleslavi. No a dnes se jí zhoršil kašel. Já nechci aby zůslala doma. Co s tím?
Doplňuji:
Dceři je 10, pojede tam autem a 2 hodiny. Kašel je suchý, kašel má od pondělí

Nejlepší odpověď
Sůwa

Pro první pomoc je ideální šumivý lék ACC Long, stačí rozpustit ve sklenici vody a má i docela dobrou chuť. Zkapalňuje hleny a tím usnadňuje vykašlávání. Jinak pro děti je dobré si udělat sirup z černé ředkve – nastrouhat, prosypat cukrem a nechat v ledničce vylouhovat ( tak 3 dny ).Užívá se po lžičkách. Další dobrý přírodní lék proti kašli je čaj z květů podbělu, teď se musí koupit, ale na jaře si ho můžete natrhat a nasušit.

Další odpovědi
terry

Kolik let je dceři? Jak a čím tam pojede? Jak dlouho pojede? Jak dlouho už má ten kašel? A je suchý nebo vykašlává hleny? A.....