Lucie

Jak na jedničky?

Jsem prvním rokem na střední škole a i přesto,že se učím,nemám valné výsledky.Existuje nějaký lék, nebo doplněk stravy,po kterém by mi učení lépe lezlo do hlavy?

Odpovědi
LuciJe

Doplňky stravy tohoto typu existují. Ve zdroji naleznete odkaz na některé z nich.

Zdroj: http://www.le­karnaparizska­.cz/potravino­ve-doplnky-a-vitaminy-mozkova-cinnost-pamet-podpora-uceni-lekarna-on-line-472_140.html

blesk26

Já na doplňky stravy pro podporu učení příliš nevěřím, nic zdravého to nebude. Spíše bych zkusil změnit způsob učení, jestli ti to neleze do hlavy. Nevím jakým způsobem se učíš, ale kromě základních faktů, na kterých látka stojí bych se nic nešprtal nazpaměť. To je k ničemu a stejně to všechno dříve či později úspěšně zapomeneš. Když se to naučíš všechno nějak odvodit, alespoň něco ti z toho do budoucna zůstane :)

Prcek_x

Mně při maturitě i při absolutorium (jakož i při zápočtech) pomohla ginko biloba a guarana,,, a moře zelenýho čaje. Ale možná to byl spíš placebo efekt. Zkus a uvidíš :)