foghat0

Jak na internet z mobilu skrze PC s připojením na internet?

Zdravím. Mám telefon LG se systémem Android 4.1.2. Nemám tam zatím aktivovaný internet. Mám ale PC (Win 7) s připojením na internet i USB kabel k telefonu. Samotné spojení kabelem ale nestačí, aby mobil sdílel internet z PC. Jak to mám udělat, abych skrze USB kabel mohl v telefonu využít internet v PC, Díky za pomoc.

Odpovědi
Reezo

připoj kabel od PC a v mobilu si nastav internetovou propusť. Pak by to mělo jít.

a623682@drdr

Zadne jednoduche reseni neexistuje. To co pozadujes se nazyva „USB reverse tethering“. Sidelni internetu pres usb kabel ve smeru telefon->PC je bezny a umi to vetsina lepsich android telefonu (to se nazyva „USB tethering“), ale opacne uz to vubec neni jednoduchy a co vim, tak to bezne zadnej (android) smarphone neumi.

Pro USB reverse tethering je ovsem nutny ROOT telefonu.

Hledej tady: http://forum.xda-developers.com/show­thread.php?t=22874­94

Pokud nevis co delas, tak bych to byt tebou radeji nezkousel.

Lukin12

Obraťte se na špičkový servis a zákaznickou podporu https://pripoj­to.cz/o-projektu/

Reezo

co mám zkušenost, tak nemám problém posílat internet z telefonu do PC a zase z PC do telefonu. Android je nejlepší na to.