bojnik1

Jak na hudbu typu NCO

Stahnul jsem si hudbu typu NCO a chtěl bych ji vypálit ale nevím jak nato.Prosím poradte!Děkuji!

Nejlepší odpověď
kenyrts

NCO příponu souboru
NCO je Nero BackItUp souboru.
Tato stránka obsahuje následující informace: NCO popis, uživatelské příručky a software pro otevření / upravit NCO formátu.
NCO soubor je komprimovaný soubor zálohy vytvořené Nero BackItUp.NCO soubor obsahuje údaje, které mají být zálohovány na CD nebo DVD. A NCO soubor použít standardní ZIP Kompresi a mohou být chráněny heslem a šifrována pomocí 56-bitovým klíčem.
POZNÁMKA: Vzhledem k tomu, NCO soubory využívají. Kompresi ZIP, non-šifrované BackItUp soubory lze také otevřít soubor dekompresní programy jako WinZip nebo Stuffit Expander, stačí přejmenovat příponu souboru z „. Nco“ k „. Zip“ a otevřete soubor,potom není problém vložit opět do vypal.programu NERO a vypálit.