kaolin

jak na holuby?

bydlím ve městě zamořeném holuby a to jsou létající potkani jak tvrdí dr.House ale nikdo se nemá k tomu aby jejich populaci snížil.Střílet a trávit se nesmí a z nějakých zábran si holubi nic nedělají myslím si že z toho mají srandu. Tak jak na ně?

Nejlepší odpověď
zjentek

holubi byli vždycky a nevzpomínám, že by to kdy byla nějaká tragédie. Psychické choroby, které roznášejí do rodin politici, dělají větší trable. Střílet a trávit se nesmí ..jak snížit populaci? Tak jak na ně?
Doplňuji:
myslím, že z nějakých „zábran“ si nic nedělají, myslím, že z toho mají srandu ,)

Další odpovědi
beer

„Regulace populací holubů skalních (Columba livia) ve městech je možné provádět odchytem do klecí s návnadou, odchytem do vystřelovacích sítí po předchozích opakovaných předvnaděních a odebíráním vajec, mláďat nebo i dospělých holubů z holubníků, instalovaných na vhodných místech.“
Více:

Zdroj: http://prohos­podarskazvira­ta.blogspot.cz/2012/09/­statem-podporovana-legalni-likvidace.html

cochee

To chce dravce.

Reezo

chce to přirozeného predátora, který se postará o redukci holubů. Nebo by se musela odsouhlasit vyjímka a nejefektivnější a nejlevnější by bylo je otrávit. Jenže by se muselo vymyslet co s mrtvím holubem a jestli není možné, že by způsobili něco vážnějšího, když za letu třeba zemře ten holub… Následný pád a dopad třeba na čelní sklo vozidla, může být šokující.

honza19hk

brokovnicí…

anonym

jak na holuby? strčit prst do nosu a sníst!!