jak na holku ktera mi rekla ze u ni mam mozna sanci a ona rekla mozna a druhy den si nasla kluka ?

Ahoj tady fugas líbí se mi jedna holka s kterou uz jsem chodil vcera jsem se ji ptal jestli bych u ni mel jsete sanci a ona mi rekla ze mozna jo a druhy den si nasla kluka prosim pomozte mi nevim co mam delat ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Máš snad nějakou hrdost né?! Ptát se holky jestli bys u ní měl ještě šanci, to je jako kdybys přiznal že chodit s tebou je pod její úroveň.

A to že ona ti řekla "možná jo", to je pěkně namyšlená odpověď, nemyslíš? S tou bys to vyhrál čoveče :)
Doplňuji:
S pozdravem, Vaše Bravíčko.

Další odpovědi:

Pokročilý

Už je to tu jako Bravíčko..

Stříbrný

Neptej se už nikdy žádné holky, jestli máš u ní šanci. Buď si myslíš, že máš a jdeš do toho, anebo si myslíš, že nemáš a měl by ses poohlédnout jinde.

Bronzový

jak píšeš našla si už kluka tak s tím už radši nic nedělej. Ten koho má je asi větší frajer jako ty a určitě do ní nevalil jestli má šanci :D Buď chlap Fugasi!!

Zlatý

ona ti nic neslíbila -vždyť řekla jen možná .....
je smutné se někoho doprošovat, copak nemáš žádné sebevědomí, člověk sám přeci pozná zda o něj ten druhý stojí.....život tě naučí....
jdi dál - na světě je holek

Pokročilý

Počkat než se s ním rozejde a pak se o ní pokusit.

Pokročilý

Asi nijak:D:D:D

Bronzový

pro ostatni: jasne, vypada to tu jako rubrika "laska, sex a trapeni" ale tohle potrebuje akutni pomoc.

jestli ji chces, ukaz ji, ze ji za to stojis, presvedc ji, ze te potrebuje. ale to jak o ni pises malinko prozrazuje, ze je to nevyzrala slepicka, ktera ti bud ukazuje, ze muze mit kolik kluku chce aby se pred tebou vytahla nebo ti ublizila, nebo je to typ, ktery bude roztahovat nohy na potkani. kazdopadne - tahle za to nestoji, ruce pryc.

Zlatý

Jestli si našla kluka za 1 den, tak asi moc nehledala.
A pokud už má někoho jiného, tak se nevnucuj.
Najdeš jinou, která chce tebe.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.