alenka901

jak na heslo emailu

mám problém mám 2 meily na seznamu a ani na jeden se nemohu přihlásit pomocí hesla i když si nechám poslat nové prostě mi to píše neplatné heslo.
emaily byli pravidelně používaný,nevíte čímto může být?na help desku mi neodpovídají už se mi to stalo několikrát a jen na seznamu,díky za rady

Nejlepší odpověď
Attack-design

mělo by vám fungovat heslo,které vám zasílají, dporučuji pozorně rozeznat malá a velká písmena

Další odpovědi
Dandi

Zkuste chvíli počkat. Je možné, že nové heslo nebude aktivní ihned.