reika

Jak na flíček na kožené bundě?

Dobrý den. Včera jsem si koupila v Kaře koženou bundu (odstín tmavě červené) a až doma jsem zjistila, že má černý flíček u kapsy – takový malý puntík, vypadá to jako od průpisky, ale je to v kůži, asi nějaký kaz. Nevíte, co s tím? Mám to reklamovat? Nebo zkusit nějak zamaskovat? A čím? Děkuji.

Odpovědi
Kepler

Jestli je to kaz, tak by to na reklamaci mohlo projít. Jestli opravdu flíček, tak máš asi smůlu, řeknou ti, že sis to udělala sama. Možná by to překryla příslušná barva na kůži, těžko odhadovat.