BaRuNiCe

Jak na FB udělat, aby mohli mou profilovku lajkovat všichni uživatelé?

Chtěla bych, aby na mou fotku na facebooku mohli ‚lajkovat a komentovat‘ i lidi, které nemám v přátelích. Jak na to?

Umím nastavit jen to, aby fotku viděli přátelé/přátelé přátel… ale jak nastavit, aby ji viděli a mohli lajkovat úplně všichni uživatelé?

Někdy mi třeba úplně cizí člověk napíše ‚prosím, like na profilovku‘ a normálně mu ji lajkovat můžu… ale když to někomu cizímu napíšu já, nejde mu to (sice se mu zobrazí, ale nemůže dát like)

Díky za odpovědi, docela to potřebuji vědět 🙂

Odpovědi
Littl3

Jdi na ozubené kolečko a dej nastavení soukromí a tam je kdo uvidí můj obsah tak tam si s tím pohraj:D

ivzez

Můžete zkusit nastavit „profilovku“ jako veřejnou.
Ale nejsem si jista, jestli tím ze svého profilu
neodkryjete více, než Vám bude milé
(nevím, jestli zveřejněním fotky nezrušíte omezení u dalších).