graulo

Jak na Facebooku zrusit, aby moji pratele videli prispevky a komentare, ktere davam v ruznych skupinach a strankach?

Nechci, aby videli, co kam pisu.

Odpovědi
Efchen

když rozklikneš kolonku,kam píšeš status,tak vedle modrého tlačítka zveřejnit je kolonka nastavení,tak klikneš, dáš vlastní nastavení a napíšeš si přátele,které nechceš,aby viděli co kde komentuješ,při­dáváš..nic ;)

graulo

To ja vim. Ale nemluvim o pridavani statusu, ale o komentovani ve skupinach a na strankach. Napr. jsem ve skupine „Litam na kosteti“. V teto skupine (v niz neni zadny z mych pratel) napisu komentar (nikoliv tedy status na zdi): „nejradsi litam na smetaku“. Tento prispevek se ale objevi za zdi pratel (v news feedu nebo jak se ted jmenuje), kteri se do jim zcela nezname diskuse treba vlozi a to mi neni vhod. Nemusi kazdej vedet o kazdym mym slovu na FB.
Nechce se mi verit, ze by na viditelnost komentaru mimou muj profil melo vliv nastaveni statusove. Navic statusy vubec nepisu. Tak nevim… je to divny.