dankokat

Jak na Facebooku změnit barvu tohoto : file:///C:/Do­cuments%20and%20Set­tings/u%C5%BE­ivatel/Plocha/f­acebook-listah.PNG

Nejlepší odpověď
Bedy

Já se k Vám na počítač nepřipojím. Budete muset ten obrázek nahrát třeba na leteckaposta.cz či jiné internetové úložiště (euroshare.eu, uloz.to, edisk.cz, apod.) a vložit nám sem odkaz.

Pozn.: Na plochu nic nestahujte! Když spoušíte počítač, tak systém načítá celý obsah plochy do operační paměti (RAM) a drží ho tam celou dobu. Zbytečně si tím tu operační paměť „zmenšujete“ – pravda jsou to často „jen“ stovky kilobajtů či pár MB, ale při zátěži nebo na starších počítačích to pak je znát. Tak pozor na to.