adri26

Jak na facebooku platí ti,kterým ještě nebylo 18?

To by mě zajímalo,protože jsem četla,že se bude platit myslím,že 6Kč za to,když budete chtít napsat zprávu někomu cizímu.
Doplňuji:
Četla jsem to tady → http://m.zive.cz/za-posilani-zprav-cizim-lidem-se-na-facebooku-plati-sest-korun/a-168567/?textart=1
Ale tak nevím,jestli to je pravda.

Nejlepší odpověď
anonym

Já o tom nic nevím, kdes to četla? Nikdo nic neplatí.

Další odpovědi
zzzzz

Pokud se facebook začne platit, tak půjde do háje:-((( Už to jeho sledování je humus a ještě platit za to, že mě někdo sleduje??? No hnus!!!

Dítě platit může, pokut nemá vlastní účet platí se souhlasem rodičů z jejich účtu. Jinak jde platit i SMSkou.

ivzez

Platba se provádí kartou.
Buď má nezletilý vlastní kartu,
nebo se dohodne s rodiči.

Podle článku v odkazu to vypadá,
že to platí už rok a čtvrt.

Podle mne není důvod psát cizím lidem.
Při poslání žádosti o přátelství se už zpráva nepíše
a na chat se to nevztahuje.

Doplňuji:

Jinak se to dá vyřešit přidáním do přátel …

CZ Adam

Pokud to tak bude přecházím na Twitter 🙂